Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak ve daha iyi hizmet vermek amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İyi Alışverişler

Hakkımızda

2002 Yılında Kurulan Sette Kuyumculuk, tüm yenilikleri ve trendleri izleyen 35 tasarımcısıyla takı sektöründe dünyanın en seçkin firmaları arasında gösterilmektedir. Dünyada 2000'nin üzerinde showroom noktalarına dağıtımı bulunup, yurtiçinde ise 32 noktada mağazaları bulunan markamız, yurtiçinde takıda en öncü markaları arasında kendini göstermektedir.

Keşan Rivera Sette 2005 Yılından beri Keşan Kipa Avm de 12 yıldır bölgenin en seçkin ve güvenilir Takı markası olarak hizmet vermekte olup, bu gelişim başarısını Online hizmetlerede yansıtan Rivera Sette, yurtiçi ve yurtdışına hitap etmektedir. Türkiye ve Dünyanın heryerine ÜCRETSİZ KARGO gönderimleri bulunmaktadır.

Rivera Sette Online Alışverişlerinizi (www.riverasette.com) dan güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilir, satış öncesi ve sonrası Online destek hizmetleri içinde 09:00-22.00 arasında faaliyet gösteren online çağrı hattından faydalanabilirsiniz.

Rivera Sette, online alışverişlerinizin satış sonrasında da sizleri yalnız bırakmıyor, garantili ürünleri ile sizlerin her tür problemlerinizi çözümleme yoluna gidiyor! 

Rivera Sette, geri iadelerinizi KOŞULSUZ ve SORUNSUZ olarak 15 Gün içerisinde kabul ediyor!


Rivera Sette iletişim Bilgileri,


Online Satış ve Destek, (0284 715 0192)

Görüş ve Şikayetleriniz için, (info@riverasette.com)

Adresim; Ispatcami mah - Londra Asfaltı cad - Akıncı Sok - İstanbul Yolu Üzeri Kipa Avm Zemin Kat No:3 Sette Mağazası


Keyifli Alışveriş Dileriz